• Konkurs: SZKOŁA MOICH MARZEŃ

• Drodzy Uczniowie!

Ogłaszamy z okazji 70-lecia budynku naszej szkoły konkurs plastyczno-techniczny „Szkoła moich marzeń”.

Pokażcie nam szkołę o jakiej marzycie! Swoje pomysły i projekty możecie przedstawić w określonej formie:

Klasy I-III – praca plastyczna w formacie A3, technika dowolna – uczniowie podpisują prace na odwrotnej stronie imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Kasy IV-VI – makieta w formie przestrzennej z wykorzystaniem materiałów według własnego uznania - uczniowie dołączają do makiety kartkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Klasy VII- VIII – grafika komputerowa z wykorzystaniem dowolnych technik i programów graficznych - uczniowie zapisują prace na nośniku pamięci lub przesyłają przez Librus (do p. Katarzyny Wrońskiej) w tytule umieszczając nazwę konkursu, swoje imię, nazwisko oraz klasę.

Prace należy złożyć do końca września 2024 r. do sekretariatu lub bezpośrednio do p. Katarzyny Wrońskiej.

Prace będzie oceniać jury, które weźmie pod uwagę: kreatywność, oryginalność pracy i jej estetykę oraz dobór materiałów i zastosowanych technik.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, a prace uczestników zostaną wyeksponowane na korytarzach szkolnych podczas uroczystości szkolnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

• Drodzy Absolwenci Piątki!

• W roku szkolnym 2024/2025 budynek naszej szkoły będzie obchodzić 70-lecie swego istnienia!

W związku z tą rocznicą zwracamy się do Was z ogromną prośbą o napisanie życzeń dla naszej kochanej „Piątki”. Specjalną kartę na życzenia można pobrać z naszej strony internetowej lub szkolnego Facebooka, można ją również odebrać w sekretariacie szkoły. Po wpisaniu życzeń na jubileuszowej karcie prosimy o przesłanie pliku w wersji elektronicznej, np. w formie skanu, na pocztę sp5@oswiata-otwock.pl - w tytule wiadomości prosimy o wpisanie słowa „Życzenia”. Wydrukowane karty po wypełnieniu można również dostarczyć do szkoły i wrzucić do „skrzynki na życzenia” znajdującej się przy głównym wejściu do budynku lub pozostawić w sekretariacie.

Mamy także do Państwa jeszcze jedną prośbę. Być może w swoich archiwach, albumach i szufladach zachowaliście zdjęcia ze szkolnych lat przedstawiających Was w budynku szkoły, sali lekcyjnej lub na zewnątrz. Chętnie byśmy je dołączyli do naszych zbiorów. Mogą to być skany lub kopie fotografii. Zdjęcia zostaną wykorzystane w celach promocyjnych szkoły podczas uroczystości zaplanowanych w październiku 2024.

Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa zaangażowanie.

Papeteria.pdf

• WSPOMNIENIA