- Skład Rady Rodziców
- Regulamin Rady Rodziców
- Numer konta bankowego Rady Rodziców
- Kalendarz zebrań i dni otwartych
- Godziny przyjęć dyrektora i vicedyrektora
- Godziny dostępności nauczycieli
- Wychowawcy i nauczyciele zastępujący wychowawców
- Podręczniki
- Dni wolne od zajęć dydaktycznych
- Rozkład dzwonków i przerw międzylekcyjnych
- Obiady
- Ważne adresy i telefony
- Warto przeczytać
- Prace domowe w klasach 1-3
- Prace domowe w klasach 4-8
Godzina dostępności nauczycieli
Baliński
Piotr
czwartek
9.35– 10.25
pokój nauczycieli W-F
Bania
Jadwiga
środa
11.20 – 12.20
pokój nauczycielski
Bereszka – Martan
Aneta
środa
11.40 - 12.40
gabinet logopedy
Bodalska
Anna
czwartek
7.50 – 8.50
pokój nauczycielski
Bogusz
Agata
piątek
9.40 - 10.40
pokój nauczycielski
Brejtfus
Anna
wtorek
15.15 - 16.15
sala nr 15
Brzeziński Dominik
czwartek
10.25 – 11.25
pokój nauczycielski
Czarnecki
Grzegorz
czwartek
9.35 – 10.35
pokój nauczycielski
Fogińska
Katarzyna
czwartek
14.00 – 15.00
gabinet dyrektora
Franczak – Zidka
Anna
wtorek
14.20 – 15.10
pokój nauczycielski
Frelak
Anita
wtorek
10.30 - 11.30
pokój nauczycielski
Gruszecka
Izabella
poniedziałek
czwartek
8.00 – 8.30
8.00 - 8.30
pokój nauczycielski
Kabala
Beata
wtorek
15.00 – 16.00
sala nr 11
Kaniewska – Wojdyr
Katarzyna
czwartek
14.40 – 15.40
gabinet psychologa
Kłósek
Elżbieta
środa
12.25 – 13.25
gabinet rewalidacji
Kowalczyk
Małgorzata
wtorek
10.30 – 11.30
pokój nauczycielski
Krzeszowski
Mariusz
poniedziałek
9.35 – 10.35
pokój nauczycieli W-F
Kuśmirek
Renata
poniedziałek
10.30 – 11.30
pokój nauczycielski
Lewczuk
Monika
wtorek
12.25 – 13.25
pokój nauczycielski
Michałowska
Agnieszka
czwartek
8.00 – 9.00
gabinet
vicedyrektora
Mikos
Anna
środa
9.40 – 10.25
pokój nauczycielski
Musiał
Ewa
piątek
8.45 – 9.40
pokój nauczycielski
Nafalska
Ewa
poniedziałek
14.30 - 15.30
pokój nauczycielski
Nowicka
Renata
wtorek
czwartek
7.30 - 8.00
7.30 - 8.00
sala nr 1
Oporski
Marek
środa
9.50 - 10.20
13.40 - 14.10
sala nr 10
Papiliouka
Aliaksei
wtorek
8.40 – 9.40
pokój nauczycielski
Pawlik
Wojciech
poniedziałek
13.35 – 14.20
sala nr 16
Piłka
Iwona
czwartek
11.20 – 12.20
pokój nauczycielski
Płochowski
Marcin
piątek
12.30 - 13.30
sala nr 14
Rokicka
Ewelina
środa
12.30 - 13.30
pokój nauczycielski
Skrzypczak
Magdalena
wtorek
10.30– 11.30
pokój nauczycielski
Sychowiec
Violetta
wtorek
15.15 - 16.15
gabinet pedagoga
Szczęsna
Dorota
czwartek
15.10 -16.10
pokój nauczycielski
Szuba
Katarzyna
poniedziałek
15.00 – 16.00
gabinet psychologa
Szymańska
Monika
poniedziałek
10.25 – 11.25
pokój nauczycielski
Tarnowska
Joanna
wtorek
15.15 - 16.15
biblioteka
Tomaszewska
Agnieszka
wtorek
11.30 – 12.30
pokój nauczycielski
Trzaskowska
Małgorzata
piątek
12.25 – 13.25
pokój nauczycielski
Walicka
Renata
piątek
11.40 - 12.40
pokój nauczycielski
Wawer
Monika
poniedziałek
12.25 – 13.25
pokój nauczycielski
Wierzycka – Rek
Marzenna
wtorek
10.25 – 11.25
sala nr 16a
Witak
Katarzyna
poniedziałek
11.20 – 12.20
pokój nauczycielski
Wrońska
Katarzyna
poniedziałek
8.40 – 9.40
sala nr 12
Wrzosek
Marcin
środa
11.30 – 12.30
pokój nauczycieli
W-F
Zielińska
Małgorzata
wtorek
7.45 – 8.45
sala nr 7
Zwierzyńska
Agnieszka
poniedziałek
15.30 – 16.30
pokój nauczycielski
Zyl
Dorota
poniedziałek
czwartek
7.30 - 8.00
7.15 - 7.45
pokój nauczycielski