• BUDŻET UCZNIOWSKI 2023/2024

• II EDYCJA BUDŻETU UCZNIOWSKIEGO w r. szk. 2023/2024

Ponownie macie do dyspozycji 500 zł na realizację własnych pomysłów na ciekawe projekty związane z funkcjonowaniem naszej szkoły. Projekt finansuje Rada Rodziców.

Podstawowe zasady Budżetu Uczniowskiego:
          - Wszyscy uczniowie mają prawo zgłaszać indywidualnie lub zespołowo pomysły na szkołę i rozwój swoich zainteresowań - czas na składanie projektów do 25 marca.
          - Po weryfikacji przez specjalnie powołaną do tego celu Komisję zgłoszone pomysły zostaną poddane głosowaniu przez uczniów.
          - Głosowanie odbędzie się 12 kwietnia.
          - Zwycięski projekt zostanie zrealizowany najpóźniej do 31 maja.

Szczegółowych informacji udzielają opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - p. Magdalena Skrzypczak i p. Ewelina Rokicka.

Regulamin BU i formularz zgłoszenia projektu dostępny jest u opiekunów SU, jak również na stronie szkoły.

CZEKAMY NA KOLEJNE WASZE CIEKAWE POMYSŁY!

HARMONOGRAM - II EDYCJA 2023/2024

ogłoszenie  zmian do Regulaminu Budżetu Uczniowskiego

12.03 – 11.04.2024

składanie projektów do opiekuna SU

12.04 – 15.04.2024

weryfikacja projektów

15.04 – 19.04.2024

ogłoszenie listy projektów, kampania promująca projekty

głosowanie

Do 24.04.2024

ogłoszenie wyników

do 31 maja 2024

realizacja zwycięskich projektów

do 2 tygodni od dnia zakończenia projektu

podsumowanie (informacja, zdjęcia na stronie szkoły) i rozliczenie projektów

STARTUJEMY Z BUDŻETEM UCZNIOWSKIM!

Z wielką przyjemnością zawiadamiam, że w roku szkolnym 2023/2024 z inicjatywy Rady Rodziców startujemy z projektem BUDŻET UCZNIOWSKI!

Na czym polega projekt?
          Z budżetu Rady Rodziców wyodrębniono kwotę, którą oddano do dyspozycji uczniów. W tym roku szkolnym jest to 1000 zł (po 500 zł na dwa projekty, po jednym w semestrze).
          Wszyscy uczniowie mają prawo zgłaszać zespołowo pomysły na szkołę i rozwój swoich zainteresowań.
          Po pomyślnej weryfikacji (przez specjalnie powołaną do tego celu Komisję) zgłoszone pomysły zostaną poddane głosowaniu przez uczniów.
          Zwycięski projekt zostanie niezwłocznie zrealizowany.

Szczegółowych informacji udzielają opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Będą oni również przekazywać zainteresowanym formularze zgłoszeń dla grup projektowych.

Regulamin BU będzie dostępny u przewodniczących klas i wychowawców.

Drodzy Uczniowie, dzięki BU macie realny wpływ na rozwój naszej szkoły! Skorzystajcie z tej możliwości.

Serdecznie zachęcam uczniów oraz całe klasy do zgłaszania swoich pomysłów! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 listopada 2023r.