• Rok szkolny 2023/2024

Po ustaleniu listy kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego odbyły się prezentacje na sali gimnastycznej. Uczniowie przygotowali krótką wypowiedź, w której zawarli najważniejsze elementy swojego programu wyborczego. Wykazali się odpowiedzialnością i humorem.

26 września 2023r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Głosowało 181 osób spośród 204 uczniów uprawnionych, wszystkie głosy były ważne. Komisja w składzie: Łukasz Pokora, Daryna Serhiichuk, Myroslava Lyubonko, Maja Chmielewska oraz opiekunowie Magdalena Skrzypczak i Ewelina Rokicka po przeliczeniu i sprawdzeniu głosów wyłoniła Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

Członkami Zarządu SU zostali uczniowie:

Wiktor Brzozowski, klasa 4b - Przewodniczący SU,

Patryk Zapaśnik, klasa 8b - Zastępca Przewodniczącego SU,

Klara Wojnicz, klasa 4a - Skarbnik SU.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!🙂

Rok szkolny 2022/2023

21 września 2022r. na sali gimnastycznej odbyła się prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku kandydowali

1. Berezovskyi Roman 8c

2. Galikowska Amelia 8c

3. Gałecki Mateusz 8a

4. Główka Weronika 5a

5. Koch Mateusz 7b

6. Pobudkiewicz Amelia 5a

7. Więckowska Zofia 5a

8. Zapaśnik Patryk 7b

27 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, a tydzień później 4 października pierwsze spotkanie Rady i Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Podczas niego miało miejsce uroczyste wręczenie aktów nadania Przewodniczącemu Mateuszowi Gałeckiemu z klasy8a, Amelii Galikowskiej z klasy 8c i Patrykowi Zapaśnikowi z klasy 7b.