• Obiady

Wpłaty za obiady przyjmowane są wyłącznie na konto bankowe.

Numer konta obiadowego: 52 8001 0005 2001 0008 0015 0001

Wpłat proszę dokonywać tak, aby pieniądze były na koncie do dwudziestego ósmego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym dziecko będzie jadło obiad.

Stołówka szkolna została wyposażona w system LOCA, który będzie weryfikował wpłaty za obiady.

W przypadku braku opłaty dziecko nie wejdzie na stołówkę.

W tytule wpłaty należy umieścić: imię i nazwisko ucznia, klasę oraz miesiąc opłacanych obiadów.

W przypadku nieobecności ucznia w szkole rezygnację z obiadu należy zgłosić do końca dnia poprzedzającego nieobecność na numer tel. 665 854 892 lub osobiście u intendenta - p. Marzeny Sielskiej.

W związku ze wzrostem cen artykułów spożywczych od 1 stycznia 2024 roku cena obiadu wynosi 5,50 zł.

OPŁATY ZA OBIADY:

Konto obiadowe zostanie odblokowane 2 stycznia 2024 roku. Od tego dnia będzie można dokonywać opłat za obiady.

Koszt obiadów w kwietniu to 99 złotych (18 dni obiadowych).

Termin płatności upływa 28 marca.

Prosimy o przestrzeganie terminów płatności!

Regulamin przyjmowania wpłat i korzystania z obiadów szkolnych

1. Z obiadów szkolnych mogą korzystać uczniowie oraz pracownicy szkoły.
          2. Rezygnacja z obiadów może nastąpić po bezzwłocznym zgłoszeniu tej decyzji na 3 dni przed rozpoczęciem następnego miesiąca, w którym uczeń nie będzie jadł obiadów.
            Zgłoszenia może dokonać rodzic lub uczeń osobiście u Pani Jolanty Grudzień lub telefonicznie pod numerem 503-706-020.
          3. Absencję dziecka należy zgłosić do końca dnia poprzedzającego nieobecność pod wskazanymi numerami telefonu.
          4. Odliczanie za obiady za czas choroby nastąpi przy opłacie za kolejny miesiąc. Istnieje możliwość odebrania obiadów (we własnym pojemniku) ze stołówki szkolnej w godz.    11:00 - 13:30.
          5. Obiady wydawane są w godzinach: 11:15 - 13:30.
          6. Dzieci, które są w szkole, jedzą obiad w stołówce szkolnej. Dla dzieci nieobecnych rodzice mogą odebrać obiad w pojemnikach przeznaczonych do przechowywania żywności.