Klasy szóste
Klasa 6 A wychowawca p. Anna Brejtfus
Lp
godziny
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
1
8:00-8:45
J.Polski
s.2
historia i społ.
s.18
G.wych
s. 13
2
8:50-9:35
historia i społ.
s. 18
Matematyka
s. 14
J.Polski
s. 18
zaj.komp. wfch.
s. 10. SR
3
9:45-10:30
Matematyka
s.14
J.Polski
s. 1
J.Polski
s. 18
PLastyka
s. 1
Wf dz. Zaj.komp.chl.
SR. s.10
4
10:40-11:25
wf. Dz j.ang.
SR s. 12
Wf.Dz. J.Angielski
SR 12
Przyroda
s. 14
Matematyka
s. 17
Przyroda
s. 15
5
11:40-12:25
J. niemiecki
s. 10
J. ang.d Wf chł.
s. 12 G2
Matematyka
s. 14
J.polski
s. 16
Muzyka
s. 13
6
12:40-13:25
J.Ang. WF Chł.
s. 12 G1
WDŻWR
s. 2
religia
s. 14
wf dz. J.ang.
G 2. s.12
J.polski
s.2
7
13:35-14:20
Przyroda
15
WF dz.
G1
Zaj. tech.
s.1
J.ang. wf
s. 12 G2
Matematyka
s.14
8
14:25-15:10
Religia
s.18
9
15:15-16:00
10
16:05-16:50
Klasa 6 B wychowawca p. Beata Kabala
Lp
godziny
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
1
8:00-8:45
Zaj,kom. Wf 2
s.10 G2
Wf 1 J.ang.2
G1 4
Wf Zaj. kom.
G1 10
Historia
s.18
WF 1 J.ang
G2 s.4
2
8:50-9:35
Plastyka
s. 1
J.ang.1 Wf 2
s. 4 G2
J. ang. 1 WF 2
s. 4 G2
Matematyka
s. 17
Historia i społ.
s.18
3
9:45-10:30
J.polski
s. 1
Przyroda
s. 15
J.polski
s. 16
J.polski
s. 12
J.polski
s. 16
4
10:40-11:25
Zaj. tech
s. 1
Matematyka
s. 17
matematyka
s. 14
WF 1 J.ang.
G 2 s.4
J.ang.1 WF 2
s. 4 G2
5
11:40-12:25
Przyroda
s. 17
Religia
s. 2
muzyka
s. 13
Godz. wych.
s.12
Przyroda
s. 18
6
12:40-13:25
Matematyka
s.17
J. polski
s. 18
religia
s. 14
J.niemiecki
s. 15
Matematyka
s.17
7
13:35-14:20
WDŻWR
s. 2
8
14:25-15:10
9
15:15-16:00
10
16:05-16:50
Klasa 6 C wychowawcy p. Marcin Wrzosek, Katarzyna Witak
Lp
godziny
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
1
8:00-8:45
Matematyka
s. 17
j. polski
s. 16
J. polski
s. 18
Zaj.komp.
s. 10
Historia i społ.
s. 18
2
8:50-9:35
j. ang.
s.13
Matematyka
s. 17
J. angielski
s.13
J.polski
s. 16
WF
G2
3
9:45-10:30
Historia i Społ.
s. 18
J. ang.
s. 13
Religia
s. 2
Przyroda
s. 15
J.polski
s.2
4
10:40-11:25
J. Polski
s.2
Przyroda
s. 18
Matematyka
s. 17
Matematyka
s. 18
Matematyka
s. 17
5
11:40-12:25
J.Polski
s. 2
WF
SR
WF
G1
Religia
s. 18
Zaj. tech.
s. 1
6
12:40-13:25
Przyroda
s. 15
J. niemiecki
s. 1
WDŻWR
s.6
Plastyka
s. 1
Muzyka
s. 1
7
13:35-14:20
WF 1
G1
Godz.wych
s.13
8
14:25-15:10
9
15:15-16:00
10
16:05-16:50