klasy siódme
klasa 7a wychowawca Izabela Niestieruk
Lp
godziny
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
1
8:00-8:45
J.Polski
s.2
Godzina z wych.
s.14
Zaj. twórcze
fizyka
s.1
matematyka
s. 14
2
8:50-9:35
matematyka
s. 14
geografia
s. 15
WF
j.niemiecki
s.10
j.polski
s. 17
3
9:45-10:30
WF
matematyka
s. 14
religia
s. 1
Chemia
s. 15
WF
4
10:40-11:25
j. angielski
s.13
Fizyka
s.1
Informatyka
s. 10
Biologia
s. 15
j.angielski
s. 13
5
11:40-12:25
historia
s.18
WF
j.angielski
s. 13
J.polski
s. 1
Biologia
s. 1
6
12:40-13:25
religia
s.2
j.niemiecki
s.13
j.polski
s. 2
j.polski
s.1
chemia
s.1
7
13:35-14:20
muzyka
s.11
WDŻWR
s.2
matematyka
s.14
historia
s. 18
geografia
s.15
8
14:25-15:10
Plastyka
s.11
9
15:15-16:00
10
16:05-16:50
lasa 7b wychowawcy Wojciech Pawlik, Ewa Nafalska
Lp
godziny
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
1
8:00-8:45
j.ang gr1/WF gr2
Godzina z wych.
s.18
j.niemiecki gr2
s.10
j. niemiecki gr1
s. 12
2
8:50-9:35
WF gr1/Info. gr 2
fizyka
s. 1
j.polski
s.16
fizyka
s.1
info gr1/WF gr 2
3
9:45-10:30
biologia
s.1
geografia
s. 15
j.polski
s. 16
j.polski
s. 16
j.polski
s.16
4
10:40-11:25
j. polski
s.12
chemia
s.2
chemia
s. 1
Matematyka
s. 17
matematyka
s. 17
5
11:40-12:25
matematyka
s.17
j.ng gr1/WF gr 2
religia
s. 10
WF gr1/j.ang.gr2
muzyka
s. 12
6
12:40-13:25
historia
s.18
WF gr1/j.ang. gr2
WF gr1/j.ang.gr2
j.ang gr1/ WF gr2
geografia
s.15
7
13:35-14:20
j.niemiecki gr2
s.12
Matematyka
s.17
biologia
s.15
religia
s. 13
plastyka
s.11
8
14:25-15:10
WDŻWR
s.2
j.niemiecki gr1
s.13
historia
s.18
Plastyka
s.11
9
15:15-16:00
Zaj. twórcze
s.16
10
16:05-16:50
klasa 7c wychowawca Justyna Krakowiak
Lp
godziny
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
1
8:00-8:45
historia
s.18
gegrafia
s.15
j.polski
s.1
matematyka
s.14
WF
2
8:50-9:35
j.angielski
s. 13
WF
religia
s.2
religia
s.18
j.niemiecki
s. 18
3
9:45-10:30
plastyka
s.11
chemia
s. 1
matematyka
s.14
fizyka
s. 1
matematyka
s.14
4
10:40-11:25
j. polski
s.2
godz. z wych.
s.18
WF
informatyka
s. 10
biologia
s. 1
5
11:40-12:25
matematyka
s.14
fizyka
s.1
historia
s. 18
muzyka
s. 13
geografia
s. 15
6
12:40-13:25
biologia
s.15
j.polski
s.1
j.niemiecki
s. 13
j.polski
s.2
j.angielski
s.13
7
13:35-14:20
chemia
s.15
j.angielski
s.13
j.polski
s. 2
zaj.twórcze
s.1
8
14:25-15:10
WDŻWR
s.2
WF
9
15:15-16:00
10
16:05-16:50