• Zakończenie roku szkolnego uczniów klas 1-7

• 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Rozpoczęła je Msza Święta odprawiona o godzinie 8.15 w Kościele M.B.Częstochowskiej.

Zakończenie roku szkolnego w szkole odbyło się w dwóch turach. Gośćmi honorowymi byli: wiceprzewodniczący Rady Miasta Otwocka - Pan Arkadiusz Krzyżanowski oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu - Pani Joanna Chmielewska. Najpierw o godzinie 9.15 na sali gimnastycznej swoją uroczystość mieli uczniowie klas 1-3. Po wręczeniu świadectw, dyplomów za udział w konkursach i listów gratulacyjnym uczniowie klas trzecich zaprezentowali krótkie przedstawienie.

Uczniowie klas 4-7 uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęli o godzinie 11.00. Po przemówieniach: Pani Dyrektor Katarzyny Fogińskiej, zaproszonych gości i przedstawiciela Rady Rodziców zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe oraz nagrody za osiągnięcia w konkursach. Na koniec pożegnaliśmy Panią Dorotę Zyl - wieloletniego nauczyciela i dyrektora, która po 40 latach pracy postanowiła przejść na zasłużoną emeryturę.

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych zdjęć - znajdują się one w galerii.