• Dzień Dziecka w naszej szkole

• Dzień DzieckaŚmiech dziecka sprawia, że świat traci swoje ostre krawędzie. Nawet jeśli czasami brakuje sił, to dla najmłodszych zawsze warto się postarać. Nauczyciele i  Rodzice  naszej szkoły i tym razem stanęli na wysokości zadania. Najpierw, specjalnie na ten dzień, zamówili słoneczną pogodę i to zamówienie zostało zrealizowane w stu procentach. Następnie kupili maszynę do popcornu, by już od świtu prażyć ulubiony przysmak każdego dziecka.

A dalej poszło z górki: seans filmowy na sali gimnastycznej, poczęstunek- niespodzianka dla każdego (tu popis sztuki kulinarnej dały nasze Panie Kucharki). Po klasowych piknikach obchody Dnia Dziecka przeniosły się na boisko szkolne, gdzie drużyna uczniów stanęła do rywalizacji z mieszaną reprezentacją nauczycieli/rodziców. Mecze piłki nożnej i rozgrywki w siatkówkę zostały poprzedzone rozgrzewką w formie fitnessu przy muzyce. Ćwiczenia dla wszystkich uczniów, rodziców i  nauczycieli poprowadziła nasza wysportowana mama, Pani Magdalena Wojnicz . Jaki był wynik meczów? To nieistotne :). Wszyscy tego dnia bawili się świetnie i w miłej atmosferze spędzili wspólnie czas. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia.

• Wycieczka uczniów klas ósmych

• 29 maja uczniowie klas ósmych pojechali na trzydniową wycieczkę w Bieszczady. Mieszkali w ośrodku Lesko Summer and Ski w drewnianych domkach. Wycieczkę rozpoczęli wizytą w aquaparku. Potem zwiedzali miasto Lesko, a na zakończenie pierwszego dnia zdobyli szczyt góry, która znajdowała się w pobliżu ośrodka.​​​​​​

Drugiego dnia rano uczestnicy wycieczki weszli na punkt widokowy w Polańczyku. Następnie jechali kolejką gondolową nad Soliną. Na górze Jawor podziwiali piękne widoki na jezioro Solińskie. Mogli też pospacerować na dwóch tamach: Solińskiej i Myczkowskiej. Dzień zakończyli grami, zabawami i wspólną kolacją przy grillu.